Audyty, świadectwa, charakterystyki

Oferta biura projektowego ZARYS obejmuje między innymi:

  • Świadectwa charakterystyki energetycznej. Od kwietnia 2023 roku obowiązują nowe przepisy, które dotyczą wszystkich właścicieli nieruchomości budownictwa indywidualnego i wielorodzinnego. Również tych budynków, które zostały oddane przed zmianą Ustawy oraz przed 2009 rokiem. W myśl nowych zapisów, obowiązek opracowania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku obejmuje wszystkich, pod rygorem nałożenia wysokich kar grzywny. Posiadam uprawnienia oraz kompetencje, które pozwalają opracowywać świadectwa energetyczne. Wydaję również świadectwa energetyczne dla programu rządowego dofinansowania pomp ciepła „Moje Ciepło”, który wymaga złożenia takiego dokumentu w charakterze załącznika do wniosku o uzyskanie środków.
 
  • Charakterystyki energetyczne – również charakterystyki energetyczne budynku do dofinansowania. Charakterystyka energetyczna jest bardzo ważnym dokumentem, który obejmuje dane, dotyczące sprawności oraz izolacyjności cieplnej budynku. Charakterystyki energetyczne są wymagane nie tylko do uzyskania pozwolenia na budowę inwestycji, ale potrzebne również do uzyskania dofinansowania.
 
  • Audyty energetyczne budynków. Audyt energetyczny budynku przeprowadzany jest w celu uzyskania rzetelnych informacji na temat zużycia energii, zlokalizowania potencjalnych strat i określenia możliwości wykonania termomodernizacji, której celem jest zwiększenie wydajności energetycznej przy równoczesnym uzyskaniu niższych kosztów eksploatacyjnych. Opracowywane audyty energetyczne budynków obejmują nie tylko poziom aktualnego zużycia energii, ale również doradztwo i konkretne zalecenia efektywnych rozwiązań, prowadzących do obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Oferuję również audyt energetyczny do uzyskania dofinansowania w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”.

W celu dokonania bezpłatnej wyceny audytu budynku potrzebuję nieco więcej informacji na jego temat. W tym celu proszę wypełnić poniższy formularz, podając jak najwięcej szczegółów na temat nieruchomości. Te dane pomogą mi dokładnie oszacować wartość budynku oraz przedstawić Ci ofertę cenową.

Formularz wyceny znajduje się pod poniższym linkiem.

Formularz do wyceny audytu energetycznego

Zachęcam do wypełnienia go jak najdokładniej, dzięki czemu będę mógł dostarczyć
Ci jak najbardziej precyzyjną wycenę.

Dziękuję za Twoje zaangażowanie i cierpliwość w procesie wypełniania formularza. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, proszę o kontakt.