Darek Ciszewski

Opracowuję projekty instalacji gazowych, projekty sieci wodociągowych czy projekty sieci kanalizacyjnych już przeszło 19 lat, a od 2012 roku z uprawnieniami budowlanymi w formule własnej firmy, która od pierwszych dni działania skupia się na tym, aby oferować usługi najwyższej jakości.

Choć ZARYS jest działalnością jednoosobową, to jako właściciel i projektant w jednej osobie, w zależności od specyfiki oraz potrzeb projektu współpracuję z podwykonawcami, geodetami, inżynierami, specjalistami, a także studentami. Dzięki połączeniu profesjonalnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia i rzetelnego podejścia, każda współpraca kończy się sukcesem i obustronnym zadowoleniem.

Zawsze z ręką na pulsie

Szeroko rozumiana branża sanitarna obejmuje sieci grzewcze, instalacje grzewcze, instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, instalacje wodociągowe, instalacje kanalizacyjne czy instalacje gazowe. Każda z tych dziedzin jest regulowana zmieniającymi się przepisami, a związane z nimi technologie rozwijają się dynamicznie z dnia na dzień. Za tempem zmian trzeba więc nieustannie nadążać, pogłębiając i aktualizując wiedzę. Trzymając rękę na pulsie, śledzę nie tylko nowinki techniczne, dzięki którym opracowywane projekty i proponowane rozwiązania są zawsze trafne i na czasie, ale również dopełniam z najwyższą starannością wszystkich względów formalnych i prawnych, dbając o dobro klientów.

Firma nie musi być największa. Ważne, żeby stawała się coraz lepsza.

Dążenie do doskonałości z pewnością poprawia nie tylko jakość, ale również atmosferę współpracy. A ta nastawiona jest przede wszystkim na realizację oczekiwań klienta. Uważnie wsłuchuję się w potrzeby i badam priorytety, dokładając starań, aby każdy z projektów w pełni się w nie wpisywał.

Biuro projektowe ZARYS współpracowało między innymi z deweloperem, firmą Proinvest i biurami architektonicznymi przy realizacji projektów instalacji zewnętrznych na osiedlu Garden Park w Łomży; przy realizacji inwestycji drogowych w zakresie sieci zewnętrznych z firmą TPF Sp. z o.o., IDM Inwestycje Włocławek i PNOL Sp. z o.o.; przy opracowaniu projektów sieci zewnętrznych dla biura projektowego branży mostowej Transmost; mam na koncie również wiele współpracy z inwestorami indywidualnymi. Każdy projekt, bez względu na wielkość i zakres, jest tak samo ważny.

Certyfikaty